Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BLANCHARD, Maurice (1903-1969): Motiv från Montmartre, signerad och daterad Maurice Blanchard 1967, blandteknik, ca 25x32 cm
245860
2014-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här