Starkvinsglas 1800-tal

Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STARKVINSGLAS, 6 st, 1800-tal, empire, kupa med kasad dekor av festonger på kvadratisk fot, höjd ca 9,5 cm

Smärre slitage, ett glas med mindre nagg på kant

245863

2014-05-09