Sablar m/1899
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SABLAR, 2 st, m/1899, Svalling, Rosenfors, blånerade baljor, klingor med blodrännor samt med dekor text fäderneslandet, fästen i förgylld mässing, en med portopé, längd ca 96 cm
Slitage
245881
2014-05-09