Sablar m/1899

Sablar m/1899
Sablar m/1899
Sablar m/1899
Sablar m/1899
Sablar m/1899
Sablar m/1899
Sablar m/1899
Sablar m/1899

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SABLAR, 2 st, m/1899, Svalling, Rosenfors, blånerade baljor, klingor med blodrännor samt med dekor text fäderneslandet, fästen i förgylld mässing, en med portopé, längd ca 96 cm

Slitage

245881

2014-05-09