Joan Miro efter

Joan Miro efter
Joan Miro efter

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MIRO, Joan (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 140/1000, färglitografi, 70x50 cm

Zustandsbeschreibung

245886

2014-05-09