Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MIRO, Joan (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 140/1000, färglitografi, 70x50 cm
Zustandsbeschreibung
245886
2014-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner