Bonad Egypten

Bonad Egypten
Bonad Egypten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, Egypten, 1920/30-tal, ca 106x229 cm

Slitage/mindre skador

245887

2014-05-09