Soppslev bålslev såsslev silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, BÅLSLEV, SÅSSLEV, silver, 1800-tal, svärtade träskaft, bålsleven med dekor av blomsterslingor, längd 18-42 cm

Smärre bucklor, en knopp saknas

245891

2014-05-09