Wilhelm Behm oljemålning

Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Tallar vid sjö i solnedgång, signerad o daterad Wilh. Behm 1915, olja på duk, 48x62 cm

245894

2014-05-09