M Pyk litografi
2014-05-09
245914
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad