Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Brottsjö med segelbåtar, signerad och daterad E. Wahlqvist 1874, olja på duk, 39x55 cm

245944

2014-05-09