Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGSPEGEL, 1800-tal, empirestil, mahogny, stämpelmärkt "Östhammars spegelfabrik", 127x62 cm
Fanerskador
245952
2014-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här