Spegel "Östhammars spegelfabrik"

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, empirestil, mahogny, stämpelmärkt "Östhammars spegelfabrik", 127x62 cm

Fanerskador

245952

2014-05-09