Ljuskrona oscariansk stil

Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil
Ljuskrona oscariansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, oscariansk stil, 1800/1900-tal, 6 ljusarmar samt 6 ljuskällor, hängande prismor samt glaskupa i opalinglas, höjd ca 75 cm

Ej funktionstestad, slitage, renoverad

245959

2014-05-10