Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, oscariansk stil, 1800/1900-tal, 6 ljusarmar samt 6 ljuskällor, hängande prismor samt glaskupa i opalinglas, höjd ca 75 cm
Ej funktionstestad, slitage, renoverad
245959
2014-05-10