Åke Holm stengods

Åke Holm stengods
Åke Holm stengods
Åke Holm stengods
Åke Holm stengods
Åke Holm stengods
Åke Holm stengods
Åke Holm stengods
Åke Holm stengods

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLM, Åke (1900-1980): "Bileam och åsnan", Höganäs, signerad Åke Holm, skulptur, stengods, glasyr i brunt, höjd 22,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

245975

2014-05-10