Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1700-tal, allmoge, daterad 1779, inredd som barskåp, underde lmed lådor, höjd 171, 94x33 cm, nyckel finns

Skador och färgbortfall,, delvis senare bemålning

245976

2014-05-10