Flaska 1800-tal

Flaska 1800-tal
Flaska 1800-tal
Flaska 1800-tal
Flaska 1800-tal
Flaska 1800-tal
Flaska 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKA, 1800-tal, gröntonad glasmassa, höjd 27 cm

Smärre ytskador

245979

2014-05-10