Inger Ekdahl oljemålning Optisk komposition

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EKDAHL, Inger (född 1922): Optisk komposition, signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl 1977, olja på duk, 43x88 cm

fläck

245987

2014-05-10