Spelbord senempire

Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire
Spelbord senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPELBORD, 1800-tal, senempire, mahognyfaner, höjd 80, 90x44 cm

Ytskador

245990

2014-05-10