Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPELBORD, 1800-tal, senempire, mahognyfaner, höjd 80, 90x44 cm
Ytskador
245990
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här