Bord travertin

Bord travertin
Bord travertin
Bord travertin
Bord travertin
Bord travertin
Bord travertin

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 2 st, 1970-tal, travertin, höjd 28 resp 35, vardera diameter 60 cm

Smärre nagg

245993

2014-05-10