Berta Hansson litografi

Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANSSON, Berta (1910-1994): Lantlig idyll, 2 st, färglitografier, signerade Berta Hansson, numrerade 3/360 resp 36/360, bildstorlek ca 50x40 cm

Ej examinerade ur ram

246004

2014-05-10