Figurin Tyra Lundgren

Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren
Figurin Tyra Lundgren

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FIGURIN, lergods, signerad TL 1969 (Tyra Lundgren), delvis glaserad, i form av fågel, total höjd med sockel 17 cm

Obetydliga skador i form av mindre nagg

246010

2014-05-10