Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FIGURIN, lergods, signerad TL 1969 (Tyra Lundgren), delvis glaserad, i form av fågel, total höjd med sockel 17 cm
Obetydliga skador i form av mindre nagg
246010
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här