Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjömotiv med segelbåt, olja på pannå, 29x39 cm
Smärre ytskador
246016
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här