Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): "Långa dansen-skiss till Gösta Berlings saga", osignerad, akvarell, 14x21 cm
Proveniens: Färg och Form
246021
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här