Göran Nilsson skulptur

Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur
Göran Nilsson skulptur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, Göran (född 1936), metall, skulptur, monogramsignerad och daterad GN -75, höjd ca 28 cm

246023

2014-05-10