Slas tusch

Slas tusch
Slas tusch
Slas tusch
Slas tusch
Slas tusch
Slas tusch
Slas tusch
Slas tusch

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): (2 st) Södermälarstrand. Stockholm samt Färja i hamn, signerade, 1 daterad Slas 50, tusch, 16x29,5 resp 19x29 cm,
PROVENIENS: Färg och Form

Hanteringsveck

246025

2014-05-10