Slas tusch
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): (2 st) Södermälarstrand. Stockholm samt Färja i hamn, signerade, 1 daterad Slas 50, tusch, 16x29,5 resp 19x29 cm,
PROVENIENS: Färg och Form
Hanteringsveck
246025
2014-05-10