Bertil Vallien keramik

Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik
Bertil Vallien keramik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Bertil Vallien, stengods, signerad B. Vallien, i form av stiliserat djur, höjd ca 14, 22x10 cm

Nagg på stjärten, slitage

246026

2014-05-10