Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd 80, 100x55 cm, nycklar finns
Smärre skador
246032
2014-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här