Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd 80, 100x55 cm, nycklar finns

Smärre skador

246032

2014-05-11