Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-191), efter: "Vet du hvad, var god och glad", monogramsignerad i stenen CL 1911, litografi, 36x54 cm
Gulnad,s märre fläckar
246036
2014-05-11