Carl Larsson efter litografi

Carl Larsson efter litografi
Carl Larsson efter litografi
Carl Larsson efter litografi
Carl Larsson efter litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-191), efter: "Vet du hvad, var god och glad", monogramsignerad i stenen CL 1911, litografi, 36x54 cm

Gulnad,s märre fläckar

246036

2014-05-11