Birgitta Liljebladh olja

Birgitta Liljebladh olja
Birgitta Liljebladh olja
Birgitta Liljebladh olja
Birgitta Liljebladh olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): "Penséer", signerad och daterad Birgitta Liljebladh 67, olja på papper på pannå, 45x37 cm

246039

2014-05-10