Docka med dockvagn

Docka med dockvagn
Docka med dockvagn
Docka med dockvagn
Docka med dockvagn
Docka med dockvagn
Docka med dockvagn
Docka med dockvagn
Docka med dockvagn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKA, med DOCKVAGN, 1950-tal, dockan i celluloid, vagnen i svartlackerad metall, dockans längd 50 cm

Bruksslitage, dockan med skadade ögon

246091

2014-05-11