Bjerke Petersen färglitografi

Bjerke Petersen färglitografi
Bjerke Petersen färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad W Bjerke Petersen, färglitografi, 65/260, 37,5x45,5 cm

Ramskador

246116

2014-05-11