Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Stilleben med frukter, signerad W Bjerke Petersen, färglitografi, 110/260, 41,5x49,5 cm
246125
2014-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här