Brasskärm 1900-tal bemålad plåt
2014-05-11
246127
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRASSKÄRM, 1900-tal, bemålad plåt med dekor av blommor, höjd 107cm
Slitage, mindre rostfäckar