JD Kestner docka 1910-20-tal

JD Kestner docka 1910-20-tal
JD Kestner docka 1910-20-tal
JD Kestner docka 1910-20-tal
JD Kestner docka 1910-20-tal
JD Kestner docka 1910-20-tal
JD Kestner docka 1910-20-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JD KESTNER BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "Germany, J.D.K, 257, 41", insatta bruna "flirty eyes", öppen mun med två tänder och tunga, brun hårperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i rosa kofta med tillhörande mössa samt tossor, längd 41 cm

Smärre slitage och beläggningar, lösa docktänder medföljer

246130

2014-05-11