JD Kestner docka 1910-20-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JD KESTNER BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "Germany, J.D.K, 257, 41", insatta bruna "flirty eyes", öppen mun med två tänder och tunga, brun hårperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i rosa kofta med tillhörande mössa samt tossor, längd 41 cm
Smärre slitage och beläggningar, lösa docktänder medföljer
246130
2014-05-11