Bestick i silver
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGAFFLAR, 6 st, MATSKEDAR, 6 st, MATKNIVAR, 6 st., med stålblad, silver, modell engelsk snäck, Möllenborg samt Möllenborg-Feron, Stockholm 1800-talets mitt, olika årsstämplar, med alliansvapen för familjerna von Krusenstjerna och Posse under adlig krona, knivar saknar vapen, vikt exkl. knivar ca 1048 g
Knivskaften matta
246139
2014-05-11