Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGAFFLAR, 6 st, MATSKEDAR, 6 st, MATKNIVAR, 6 st., med stålblad, silver, modell engelsk snäck, Möllenborg samt Möllenborg-Feron, Stockholm 1800-talets mitt, olika årsstämplar, med alliansvapen för familjerna von Krusenstjerna och Posse under adlig krona, knivar saknar vapen, vikt exkl. knivar ca 1048 g

Knivskaften matta

246139

2014-05-11