Slas tusch
2014-05-11
246140
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Parklandskap med figurer, signerad och daterad Slas 51, tusch, 14,5x20 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Veck