Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NILSSON, Axel (1889-1981): Flanörer, signerad, blyertsteckning, 20,5x28 cm
PROVENIENS: Färg och Form
246143
2014-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här