Axel Nilsson blyerts

Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): Flanörer, signerad, blyertsteckning, 20,5x28 cm
PROVENIENS: Färg och Form

246143

2014-05-11