Arne Nilsson oljemålning självporträtt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Arne (1925): Självporträtt, signerad och daterad Arne Nilsson -56, olja på duk, 61x36 cm

246144

2014-05-11