Birgitta Liljebladh olja

Birgitta Liljebladh olja
Birgitta Liljebladh olja

Klubbat för:

5 800 SEK

1 500 SEK

LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): "Zenior", signerad Birgitta Liljebladh, olja på duk uppfodrad på pannå, 52x50 cm

Vågig duk, hål efter häftstift

246149

2014-05-11