Klubbat för:
5 800 SEK
1 500 SEK
LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): "Zenior", signerad Birgitta Liljebladh, olja på duk uppfodrad på pannå, 52x50 cm
Vågig duk, hål efter häftstift
246149
2014-05-11