Skåp art deco
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1930-tal, art deco, fanérat av björk, svärtade lister, dörrarna med dekor av intarsia, inredning med hyllplan och lådor, höjd 132, 98x38 cm
Bruksslitage. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.
246159
2014-05-11