Skåp art deco

Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1930-tal, art deco, fanérat av björk, svärtade lister, dörrarna med dekor av intarsia, inredning med hyllplan och lådor, höjd 132, 98x38 cm

Bruksslitage. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.

246159

2014-05-11