Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -55, samt i tryck OB -50, färglitografi, numrerad 74/115, bildstorlek 31x34,5 cm

Gulnad passepartout

246162

2014-05-11