Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MALMESTRÖM, Akke Hugh(1894-1968): Mosaiktavla, "Italienska med safirer" , monogramsignerad och daterad Akke Hugh Malmeström -59, 39x32 cm
246169
2014-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här