Akke Hugh Malmeström mosaiktavla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh(1894-1968): Mosaiktavla, "Italienska med safirer" , monogramsignerad och daterad Akke Hugh Malmeström -59, 39x32 cm

246169

2014-05-11