Ingrid Rydbeck-Zuhr oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RYDBECK-ZUHR, Ingrid (1900-tal): "Vävaren", monogramsignerad och daterad -78, olja på duk, 50x61 cm

246171

2014-05-11