Roland Svensson Västan

Roland Svensson Västan
Roland Svensson Västan
Roland Svensson Västan
Roland Svensson Västan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Västan, signerad och numrerad Roland S., 196/250, färglitografi, 39x32 cm

246172

2014-05-11