Urna Kina 1700-tal Kangxi
2014-05-11
246173
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, godronnerad, höjd 28 cm
Mindre nagg