Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL på fötter, porslin, Kina, 1700-tal, romboid form, dekor av pioner i underglasyrblått, höjd 5,5, längd 28 cm
Fötterna med mindre lagningar, glasyrmistor och mindre nagg.
246178
2014-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här