Två tallrikar Qianlong exportporslin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blomsteruppsättning i famille rose, diameter 23 cm

Mindre glasyrnagg

246180

2014-05-11