Fat Qianlong exportporslin

Fat Qianlong exportporslin
Fat Qianlong exportporslin
Fat Qianlong exportporslin
Fat Qianlong exportporslin
Fat Qianlong exportporslin
Fat Qianlong exportporslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av europeiska blommor, konturerat brätte, diameter 29 cm

Nagg

246183

2014-05-11