Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av europeiska blommor, konturerat brätte, diameter 29 cm
Nagg
246183
2014-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här