Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KICO MOTORCYKEL, 1910-20-tal, litograferad och lackerad plåt, urverksdriven, längd ca 21 cm
Bakre stänkskärm saknas, defekt urverk, smärre lackskador
246192
2014-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här