Motorcykel i plåt Kico

Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico
Motorcykel i plåt Kico

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KICO MOTORCYKEL, 1910-20-tal, litograferad och lackerad plåt, urverksdriven, längd ca 21 cm

Bakre stänkskärm saknas, defekt urverk, smärre lackskador

246192

2014-05-12