Ljusstakar Frankrike

Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike
Ljusstakar Frankrike

Klubbat för:

4 400 SEK

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike 1800-talets andra hälft, förgylld brons, på lejontassar, höjd 31 cm

Kolonnerna med bucklor

246222

2014-05-12