Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, vitmålad front, rödmålade sidostycken, draghandtag i patinerad metall, med 54 lådor, höjd 185, 129x57 cm

Bruksslitage

246224

2014-05-12