Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, vitmålad front, rödmålade sidostycken, draghandtag i patinerad metall, med 54 lådor, höjd 185, 129x57 cm
Bruksslitage
246224
2014-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här